Дерев'яні рами виробництво

Дерев'яні рами (виробництво) для дзеркал повинні бути виготовлені з якісного дерева, яке стійке до надлишків вологи, добре піддається різьбленню, декору та фарбуванню. Зараз часто можна побачити дзеркала в дерев'яних рамах, так як є цінителі дерева, які бажають створити в своїй квартирі, котеджі, готелі або ресторані певний стиль.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гаркавцев» виготовить на замовлення дерев'яні рами (виробництво) будь-якої конфігурації і стилю. Щоб замовити дерев'яну раму потрібного розміру, стилю і типу деревини, Вам достатньо буде зателефонувати і поговорити з кимось із наших менеджерів.

Зараз стало дуже модним замовляти дзеркала великих розмірів і оформляти їх у старовинному стилі. Для того, щоб перетворити Ваше дзеркало і зробити з нього загадковий, стильний предмет, Вам потрібні дерев'яні рами (виробництво).

Дерев'яні рами на дзеркалах не виглядають старомодно, якщо їх робить професійний майстер. Якщо Ви бажаєте придбати оригінальні рами з різними різьбленими прикрасами і малюнками, якщо Ви бажаєте наблизитися до чогось натурального і екологічно чистого - замовте дерев'яні рами (виробництво) для дзеркал на підприємстві «Гаркавцев».

Дзеркала, які оформлені рамами з металу, пластику або каменю виглядають також не менш велично і красиво. Але вони обтяжують і без того важке дзеркало і це може бути небезпечним для оточуючих. До того ж, метал і камінь вимагають постійної обробки, а пластик з часом вигоряє і тріскається. Але дерев'яні рами (виробництво), на відміну від інших матеріалів, надійно покриваються лаком і не вимагають додаткового догляду.

Наше підприємство готове Вам запропонувати виготовлення не тільки дерев'яних рам для дзеркал, але також багато і інших корисних послуг. Ми якісно зробимо декоративні карнізи, у нас виробляються і продаються гідропонні системи, форми для утеплення фасаду та багато іншого. Якщо Ви хочете замовити дерев'яні
рами (виробництво) для Вашого дзеркала в Харкові з доставкою, то зателефонуйте до нас!